+38 (063) 987-40-80 або +38 (066) 125-51-61
Київ, вул. С.Петлюры 28, 1 пов.
Графік роботи:

Пн-Пт 10:00 - 18:00

Сб 11:00 - 16:00

Широкий асортимент

Київська оптика представляє багатоманітний асортимент окулярів із унікальними вінтажними оправами та простішими сучасними дизайнами, що задовольнять Ваші запити. Ми радо допоможемо знайти ідеальний варіант, який влаштує Вас за співвідношенням ціна-якість, а також бездоганно пасуватиме до Вашої форми обличчя. На нашому сайті гармонійно співіснують брендові оправи Christian Dior та якісні польські окуляри вартістю від 350 грн., і ми однаково впевнені в них усіх. Вам залишається лише обрати найкращий варіант та радіти новим окулярам!

Індивідуальна установка та заміна лінз

Якщо Ви знайшли оправу мрії, але до неї не підходять стандартні лінзи, ми допоможемо встановити нові. Будь-якого кольору, за Вашими рецептурними параметрами, з пластику чи металу — лише зазначте бажані характеристики під час оформлення замовлення. Також зв’язатися з нашими майстрами з приводу установки лінз можна за номером +38 (066) 125-51-61 чи в Telegram.

Якісний ремонт

Майстри Київської оптики одними з перших у столиці зайнялися ремонтом окулярів, і за цей час встигли врятувати більше ніж 30 000 пар. Багаторічний досвід та постійне прагнення вдосконалюватися дозволяють нам братися навіть за безнадійні випадки, і ми не пригадуємо ситуацій, в яких не змогли б дати Вашим улюбленим окулярам друге життя. Окрім цього, на оправи, придбані в нашому магазині, протягом місяця з моменту купівлі діє безкоштовний сервіс з ремонту (за винятком випадків тяжких механічних пошкоджень).

Продуктивна робота

Запорукою успіху нашого сімейного бізнесу є широка мережа партнерів, прискіпливе ставлення до якості власної роботи та індивідуальний підхід до кожного клієнта. За 15 років роботи у сфері оптики ми продали більше 13 000 окулярів та замінили більше 10 000 лінз із замовленнями з України та всього світу. Саме завдяки постійному розвитку та високому рівню професіоналізму команда Київської оптики отримала свою репутацію найякіснішого оптичного сервісу серед безлічі задоволених клієнтів.